19 Ekim 2009 Pazartesi

Alevde Ispanak...:)FriendFeed için şurada vermiş veriştirmiş olduğuma bakmayın. Çok güzel olaylara da vesile oluyor işte böyle. Bu hafta 29 ekim dolayısıyla herkes birbirine LÖSEV’in ISPANAK (http://www.ispanak.com.tr) web sitesinden hediyeler gönderdi. Organizasyonu düzenleyen harika insan Alev’e buradan da teşekkür ediyorum. Elleri ve yüreği dert görmesin. Tek tek katılımcılar için günlerce duyurular yaptı, sonra katılımcıların tek tek adresilerini topladı. Daha da önemlisi 132 kişinin (132 kişi ama birden fazla kişiye hediye gönderen de oldu) ismini minik kağıtlara yazarak kura çekimini yaptı. Adım adım bize bunları feellerle bildirdi. Hatta bana çıkan kişinin isminin yazılı olduğu kâğıdı kedisi Ökkeş yediiiiii. Neyse ki, Alev henüz yutmadan ismini görmüş de bende böylelikle bugün hediyemi sipariş edebildim. Valla kabul etmek gerekir , erkeklere hediye seçmek daha zor. Kızlar için bebekler , yastıklar, böle sevimli şeyler mevcur. Ben de bu yüzden tercihimi “erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” mantığı ile ev yapımı tarhana ve erişteden yana kullandım.

Benim de hediyem geldi bugün. Magnetlerle ismimi yazıp göndermiş “Ziya Akkoca” tekrar teşekkürler kendisineee. Ama en büyük teşekkür Alev’e. Verdiği emek için. O kocaamaaaan yüreği için.. http://ff.im/9WQUJ

Peki ben bu yazıyı neden yazıyoruuum. Çünkü bu organizasyon sadece FF ile sınırlı kalmasın belki yazıyı okuyan bir iki kişi yine bizim gibi sevdiklerine bu siteden hediye göndersin diye. Yapmanız gereken şey çok basit. Bir iki dakikanızı almayacak siteye üye olmanız. Hediyenizi seçeceksiniz ve alıcı kısmına göndermek istediğiniz kişinin adını ve adresini yazıp onu gülümseteceksiniz. Ama tahmin edersiniz ki asıl gülümsemelerini istediğimiz kişiler tedavi gören minikler.

Ben size buradan FF’de açılan feedlerin linklerini veriyorum. Belki benim açıklamalarımın dışında ihtiyacınız olur.

Sevgimle…

http://ff.im/8Nt9W

http://ff.im/a0fA6


http://ff.im/9S33OLÖSEV ISPANAK SİTESİNİN ADRESİ: http://www.ispanak.com.tr

6 yorum:

 1. Lösev gönüllülerinden biri olarak, açtığın konuyu takdirle karşıladım.

  YanıtlaSil
 2. senin sayende haberim oldu yesari teşekkürler, ben de çevremdekilere bildireyim hemen :)

  YanıtlaSil
 3. teşekkür ederim Emre...Ama asıl teşekkür Alev'e...

  Nil; çok güzel olurrrr:)

  YanıtlaSil
 4. fikir harika, sana da teşekkür sayende öğrendim

  YanıtlaSil
 5. hay ben senin ff'inin.. yaw bende yemek tarifi sandım dı.. neyse çorbada bizim de tuzumuz olsun acık... :P ;)

  YanıtlaSil
 6. Uykusuz; rica ederim...birazcıcıkk bile işe yarayabildiyse bu yazı ne mutlu bana...

  LA; evet evet..çorbada tuzun olabilir..tarhana al sen sitedennn:)) ev yapım böle missss gibii:)))

  YanıtlaSil

hadi söyle söyle!